Jak vydělat na rodičích malých dětí?

Na Praze 4 máme už nějakou chvíli nové vedení. Starostkou se stala ředitelka několika školek paní Irena Michalcová (ANO). Asi nepřekvapí, že do jejich kompetencí spadá školství.

Starostka v srpnu neotevře ani jednu školku!

MČ Praha 4 se letos rozhodla v srpnu zavřít všechny mateřské školy. Po nespokojených reakcí rodičů však přichází se „záchranným plánem“. Nabízí rodičům využít příměstský tábor.

Co najdeme k mateřským školám v létě na webu Praha 4?


Od 3. srpna do 7. srpna a od 10 srpna do 14. srpna 2020 se pro děti z mateřských škol zřizovaných městskou částí Praha 4 bude konat příměstský sportovní kemp. Ten zajistí péči o předškolní děti v době, kdy si jejich rodiče nemohou vzít dovolenou, ale především předškolákům nabídne zajímavé prázdniny.

Zavřeme školky, otevřeme kemp

Příměstský sportovní kemp uspořádá městská část Praha 4 ve spolupráci s AFK Slavoj Podolí Praha v objektech a školních zahradách Mateřské školy 4 pastelky a Krčské mateřské školy. Program je určen pro 225 dětí.

A trochu na tom vyděláme?!?

Předběžná cena příměstského sportovního kempu je 1.800 Kč na týden. Celková kapacita „kempů“ je 225 dětí.

Není zajímavé, že se školky zavřou, aby se mohly otevřít a v podobě tzv. sportovních kempů vytáhnout z rodičů výrazně větší částku než se platí v klasické školce?

Irena Michalcová, starostka MČ Praha 4 zavře v srpnu všechny školky!
ANO, to je naše radnice. Irena zkrátka dodává Praze 4 nový lesk. Přesně, jak slibovala.